Aktualności

Effector Kielce z Suzuki

Folwark Samochodowy – dealer samochodów marki Suzuki – aktywnie wspiera polski sport. Siatkarze z zespołu Effector Kielce do końca sezonu będą jeździli crossoverem Suzuki SX4 S-CROSS.

Suzuki od lat angażuje się w działania promujące aktywny styl życia, co wynika bezpośrednio z filozofii marki wyrażonej hasłem „Way of Life”. - Siatkówka w Polsce cieszy się ogromną popularnością, a atmosfera panująca na meczach jest fantastyczna. Z przyjemnością wspieramy sport, który dostarcza kibicom tyle radości, a przy tym promuje grę fair play - uważa Jarosław Jędrzejewski, Dyrektor Marketingu w Suzuki Motor Poland.

Suzuki SX4 S-CROSS to idealny samochód dla aktywnych. Jak dodaje kierownik działu sprzedaży, Piotr Barabasz: „Dzięki swojej budowie, krawężniki i inne podjazdy nie stanowią dla tych aut problemu. Posiadają silniki 1,6, 120 KM. Samochody wyposażone są w system elektronicznego kluczyka, a bagażnik ma pojemność 430 litrów”.

- Cieszę się, że podpisaliśmy umowę z marką Suzuki. Ze swojej strony mogę obiecać, że nie będę łamał przepisów – dodaje Mateusz Bieniek, środkowy Effectora.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć dokumentujących przekazanie aut klubowi w naszym salonie!

Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube