Kontakt

FOLWARK SAMOCHODOWY SPÓŁKA Z O.O.


ULICA GUSTAWA MORCINKA 1
25-332 KIELCE

tel.: 41 369 34 80
fax: 41 369 34 89
e-mail: salon@folwark-samochodowy.pl

Serwis:
tel.: 41 369 34 99
serwis@folwark-samochodowy.pl

Likwidacja szkód:
tel.: 41 369 34 99



Godziny pracy salonu:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 14.00

Godziny pracy serwisu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 18:00
sobota : 7:30 - 14:00

Godziny pracy likwidacji szkód:
poniedziałek - piątek 7:30 - 18:00
sobota: 7:30 - 14:00

Salon samochodowy

Piotr Barabasz
Kierownik Sprzedaży
pbarabasz@folwark-samochodowy.pl
Tel.: 41 369 34 81
Tel. kom.: 664 096 429

Renata Gola
Specjalista ds. Sprzedaży
rgola@folwark-samochodowy.pl
Tel.: 41 369 34 68
Tel. kom.: 728 367 126



Serwis

Paweł Słowik
Dział części i serwisu
pslowik@folwark-samochodowy.pl

Robert Jasztal
Dział części i serwisu
rjasztal@folwark-samochodowy.pl



Kredyt, Leasing, ubezpieczenia

Katarzyna Banasik
Specjalista ds. usług finansowych
kbanasik@folwark-samochodowy.pl
Tel.: +48 (41) 369 34 69
Tel. kom.: +48 600 343 949



2. Likwidacja szkód:
Likwidacja Szkód

Damian Karbowniczek
Kierownik Biura Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
szkody@folwark-samochodowy.pl
Tel. kom.: +48 884 135 892
Tel.: +48 (41) 369 34 99

Piotr Kozioł
Likwidator szkód komunikacyjnych
szkody@folwark-samochodowy.pl
Tel. kom.: +48 728 367 101
Tel.: +48 (41) 369 34 99

Mateusz Zaliński
Specjalista ds. wynajmu
rentacar@folwark-samochodowy.pl
Tel. kom.: +48 537 000 777
Tel.: +48 (41) 369 34 99



Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube